Нашият уебсайт използва бисквитки, за да подобри и персонализира вашето изживяване и да показва реклами (ако има такива). Нашият уебсайт може също да включва бисквитки от трети страни като Google Adsense, Google Analytics, Youtube и Facebook . С използването на уебсайта вие се съгласявате с използването на бисквитки. Актуализирахме нашата Политика за поверителност.

Марек удари Рилски спортист с 4 гола на Ганчев

Трета поредна победа записа отборът на Марек в контролните си срещи дотук. Дупничани спечелиха с 4:3 срещу Рилски спортист на ст. „Искър“ в Самоков.

Над всички в този мач беше нападателят на гостите Николай Ганчев, който вкара и четирите гола за тима си.

Той откри резултата в 16-ата минута, когато с крак засече топката след корнер за 0:1. „Скиорите“ изравниха 5 минути по-късно с гол с глава на Владислав Георгиев. Второто попадение на Ганчев дойде в 27-ата минута, когато шутира с левия крак извън наказателното поле и даде преднина на своите. В 52-ата минута Николай Ганчев отбеляза с шут по диагонала, а малко по-късно покачи на 1:4, измъкнал се зад отбраната на Рилецо.

Последваха доста смени в съставите на двата тима, което доведе до отпускане в редиците на гостите. От това се възползваха самоковци, които успяха да намалят до 3:4 с попадения на Стефан Неделчев и Цветан Митев.

Двата отбора – Марек и Рилски спортист, ще се съперници през новия сезон в Югозападната Трета лига.