Нетипичен състав на Марек загуби контрола

Сборна формация на Марек от юноши и резерви загуби с 2:4 контролна среща от третодивизионния Оборище. Извънредният спаринг се състоя на помощното игрище в Панагюрище, след като на стадиона тече ремонт.

Резултата за гостите откри в 35-ата минута Георги Божилов, който доскоро лекуваше травма. В 40-ата за 0:2 се разписа юношата Християн Джаджаров. Още до почивката обаче домакините върнаха едно попадение чрез Костадин Богданов.

Ивайло Петров изравни за 2:2 в 61-ата минута, а 3:2 направи Богданов с втория си гол в мача в 75-ата минута. Стилиян Николов оформи крайното 4:2 в 87-ата минута.

Докато този нетипичен състав на Марек с предимно юноши играеше проверката с Оборище, титулярите проведоха тренировка на ст. „Бончук“.