Марек загуби като гост на подсилен ЦСКА 1948 II

Втора загуба в първенството на Втора лига инкасира тимът на Марек, след като отстъпи с 0:2 като гост на ЦСКА 1948 II. „Червените“ използваха няколко футболисти от първия си състав, включително чужденци, което даде своето отражение на терена.

Първият гол падна в 13-ата минута, като за домакините се разписа Борис Димитров. 2:0 направи Марто Бойчев в 24-ата минута.

През второто полувреме дупничани опитаха да обърнат развоя, но на няколко пъти вратарят на „армейците“ Петър Маринов се намеси решаващо, не допускайки попадение.

В следващия кръг Марек е домакин на Дунав Русе на 27 септември, петък.

Марек: Костадинов, Башлиев, Петков, Арсов, Поповчев (46-М. Иванов), Каймакански (90-Рибарски), Близнаков, Джаджаров (46-Аспарухов), Любомиров (91-Т. Иванов), Ганчев (90-Р. Йорданов), И. Димитров