Марек с 0:0 и в Плевен, остава трети

Марек направи равенство 0:0 при гостуването си на Спартак Плевен в среща от първенството на Втора лига.

Първото полувреме премина на сравнително бавни обороти, като дупничани разчитаха в предни позиции на младия Любомир Костов. Така и обаче на двамата вратари не се наложи да се намесват по-сериозно.

През второто полувреме Марек заигра по-активно. Гостите на няколко пъти застрашиха вратата на противника, но до попадение не се стигна.

В класирането отборът от Дупница остава на 3-о място вече с актив от 49 точки.

Марек: Костадинов, Башлиев, Р. Йорданов, Кавдански, Каймакански, Илиев, Джаджаров (93-Стойнев), Иванов (92-В. Йорданов), Любомиров, Ганчев, Костов (62-Близнаков)