Марек Юнион-Ивкони не успя срещу Черно море

Марек Юнион-Ивкони загуби с 1:3 (21, -21, 23, 19) от отбора на Черно море в мач от 15-ия кръг на волейболното ни първенство, игран в Спортната зала в Дупница.

Варненци спечелиха първия гейм, а във втория водеха с 18:14. Домакините обаче изравниха, а след това и спечелиха сета за 1-1.

Следващите два гейма пък бяха за Черно море и така гостите си тръгнаха с 3 точки от Дупница.

Така варненци прекъснаха негативната си серия от три поредни поражения и са осми в класирането с 19 точки след 6 победи и 9 загуби. Марек остава десети с 5 победи, 10 загуби и 14 точки.

В следващия кръг Марек Юнион-Ивкони гостува на лидера Дея спорт в Бургас. Мачът ще се играе на 10 февруари от 18.30 ч.

Снимка: архив