Нашият уебсайт използва бисквитки, за да подобри и персонализира вашето изживяване и да показва реклами (ако има такива). Нашият уебсайт може също да включва бисквитки от трети страни като Google Adsense, Google Analytics, Youtube и Facebook . С използването на уебсайта вие се съгласявате с използването на бисквитки. Актуализирахме нашата Политика за поверителност.

Марек Юнион-Ивкони с първа победа

Първа победа в първенството по волейбол постигна отборът на Марек Юнион-Ивкони. Дупничани победиха с 3:0 (22, 19, 15) аутсайдера Раковски в собствената си зала.

И в трите гейма тимът на домакините държеше играта и резултата в свои ръце и заслужено затвори чисто мача.

Така Марек вече има 3 точки след една победа и 6 загуби. Класирането в дъното обаче не се промени. Дупничани остават предпоследни 11-ти, а Раковски е последен без спечелена точка и без спечелен гейм дотук.

В следващия кръг Марек Юнон-Ивкони гостува на Добруджа, който има две победи от началото на сезона. Срещата е насрочена за 2 декември от 18 ч. в зала „Добротица“ в Добрич.