Нашият уебсайт използва бисквитки, за да подобри и персонализира вашето изживяване и да показва реклами (ако има такива). Нашият уебсайт може също да включва бисквитки от трети страни като Google Adsense, Google Analytics, Youtube и Facebook . С използването на уебсайта вие се съгласявате с използването на бисквитки. Актуализирахме нашата Политика за поверителност.

Юношите на Политехника Дупница с невероятен обрат срещу Монтана

Инфарктна победа със 70:67 след страхотен обрат постигнаха 16-годишните юноши на Политехника Дупница срещу връстниците си от Монтана. Двубоят от Дивизия Запад на Зона Рила се игра в „Арена Самоков“, като монтанчани на полувремето имаха убедителна преднина от цели 22 точки (42:20).

В третата и четвъртата четвърт обаче момчетата на Драгомир Десподов стегнаха редиците и с агресивна защита сътвориха впечатляващ обрат. Така в крайна сметка юношите на „лилавата лавина“ спечелиха мача с 3 точки разлика.

За отбелязване е, че Димитър Челенков изигра великолепен мач, вкарвайки невероятните 50 точки.

Това бе последен двубой за сезона за 16-годишните юноши в първенството, а след него дупнишките баскетболни таланти и треньорите им отпразнуваха подобаващо победата. Тренировките обаче продължават.