Трета поредна победа за дупнишката Политехника

Дупнишкият баскетболен отбор Политехника нанесе първа загуба на Фаб Файв. Зала Триадица бе домакин на една от най-интересните срещи от редовния сезон на ББЛ Запад А, в която дупничани успяха да се наложат с 83-72, информират от Лигата.

Първото полувреме започна равностойно и приключи с лека преднина за отбора на Фаб Файв, след което момчетата от Дупница изиграха страхотна трета четвърт и натрупаха солидна преднина, която успяха да задържат до края на срещата.

Най-резултатен за отбора на Политехника бе Мартин Петров, който записа 17 точки. Димитър Генов се отчете с 15 точки и 6 борби.

За Фаб Файв Денис Петков се отличи с 9 точки, 9 асистенции и 5 борби. Георги Кръстев добави 15 точки и 6 борби.

След тази среща двата отбора продължават с еднакъв актив от 3 победи и 1 загуба в първенството на ББЛ Запад А. успехът за дупничани е трети пореден.