Марек Юнион-Ивкони счупи едната нула – взе гейм във Варна

Марек Юнион-Ивкони записа четвъртата си загуба в елитното волейболно първенство, отстъпвайки с 1:3 (25:21, 13:25, 25:17, 25:14) като гост на Черно море. Двубоят бе от четвъртия кръг и се изигра в зала „Христо Борисов“ във Варна.

Добрата новина за дупничани от тази среща е, че спечелиха първия си гейм за сезона. Въпреки това момчетата на Найден Найденов са с 4 поражения от 4 мача.

За MVP бе отличен Симеон Димитров от отбора на домакините.

В класирането варненци заемат седмата позиция с 5 точки след 2 победи и 2 загуби. Марек е 11-и без спечелена точка и геймово съотношение 1:12.

В следващия кръг Черно море гостува на Левски София на 17 ноември (петък) в 18:30 ч. Марек Юнион-Ивкони пък е домакин на Дея спорт от 18 ч.

Снимка: Марек Юнион-Ивкони