Нашият уебсайт използва бисквитки, за да подобри и персонализира вашето изживяване и да показва реклами (ако има такива). Нашият уебсайт може също да включва бисквитки от трети страни като Google Adsense, Google Analytics, Youtube и Facebook . С използването на уебсайта вие се съгласявате с използването на бисквитки. Актуализирахме нашата Политика за поверителност.

Цял мач с 10 души, но Марек взе победа край морето

Марек спечели победа с 2:0 като гост на Черноморец Балчик в откриващия кръг на пролетния полусезон на Втора лига. Дупничани играха почти цял мач с 10 души, след като още в 22-ата минута с червен картон бе отстранен Боян Стойнев. Въпреки това тимът стигна до успеха.

Веселин Любомиров откри резултата минута преди края на първото полувреме. В 70-ата минута Николай Ганчев отбеляза за 0:2.

В класирането отборът от Дупница е на 3-о място с 38 т.

В следващия кръг Марек приема Беласица. Двубоят е в неделя, 25 февруари, от 12 ч. на стадион „Бончук“.

Марек: Костадинов, Стойнев, Кавдански, Башлиев, Каймакански, Илиев, Близнаков, Джаджаров (75-Иванов), Любомиров (90-Гогов), Ганчев (90-Костов), Колев (27-Р. Йорданов)

Снимка: Марек завинаги