Нашият уебсайт използва бисквитки, за да подобри и персонализира вашето изживяване и да показва реклами (ако има такива). Нашият уебсайт може също да включва бисквитки от трети страни като Google Adsense, Google Analytics, Youtube и Facebook . С използването на уебсайта вие се съгласявате с използването на бисквитки. Актуализирахме нашата Политика за поверителност.

Марек направи хикс в Симитли

Марек направи равен 1:1 като гост на Септември (Сим) в четвъртата си контролна среща от началото на подготовката. На стадиона в Симитли гостите от Дупница изнесоха много силно първо полувреме, в което владееха играта и създадоха редица положения за гол. Марек откри резултата още във втората минута, когато се разписа Милен Иванов. Септември изравни в 45-ата минута, когато точен от дузпа бе Тодор Траянов.

След направените промени през втората част известно игрово предимство имаха домакините. До нов гол обаче така и не се стигна и двубоят приключи при равен резултат.

Така след две загуби (от Беласица и Левски Лом) и победа над Пирин (Рз) дупничани регистрираха и първо равенство в подготовката си преди подновяване сезона във Втора лига.

Следващата контролна среща за тима на Марек е на 2 февруари, сряда, срещу отбора на Етър, който днес в проверка разби с 5:0 ФК Кюстендил. Същият ден Септември (Сим) играе срещу Ботев (Ихт).

Първенството на Втора лига се подновява на 19 февруари.