Марек Юнион-Ивкони нямаше аргументи срещу ЦСКА

Марек Юнион-Ивкони загуби като гост на ЦСКА с 0:3 (25:16, 25:15, 25:22 ) в мач от 12-ия кръг на волейболното първенство при мъжете. Двубоят се игра в столичната зала „Васил Симов“.

„Червените“ започнаха много силно срещата и в първите два гейма спечелиха категорично. Интрига имаше в третата част. Тогава дупничани опитаха да са равностойни на домакините, но като цяло нямаха аргументи да измъкнат нещо от този мач. Така макар и с леки колебания в края на гейма ЦСКА затвори чисто срещата в своя полза.

За тима на Марек Юнион-Ивкони това бе осма загуба дотук в шампионата. С четири успеха и 12 точки дупничани заемат десето място в таблицата за класиране на Супер Волей. „Червените“ пък с девет победи, три загуби и 27 точки се изкачиха на четвърта позиция.

В следващия кръг на 12 февруари Марек гостува на Локомотив (Пд). ЦСКА пък ще приеме Левски София.