Нашият уебсайт използва бисквитки, за да подобри и персонализира вашето изживяване и да показва реклами (ако има такива). Нашият уебсайт може също да включва бисквитки от трети страни като Google Adsense, Google Analytics, Youtube и Facebook . С използването на уебсайта вие се съгласявате с използването на бисквитки. Актуализирахме нашата Политика за поверителност.

Марек Юнион-Ивкони нямаше какво да стори срещу Левски София

Марек Юнион-Ивкони инкасира петата си загуба от началото на сезона в Супер волей, губейки с 0:3 (15, 20, 20) от Левски София в столицата.

Младите играчи на Найден Найденов не успяха да се противопоставят на своите домакини в първата част и записаха едва 15 точки. Във втората част Марек използва отпускането на „сините“ в края на гейма, все пак за да запише 20 точки, но Левски поведе с 2-0. Домакините започнаха разконцентрирано и в третия гейм, което позволи на Марек Юнион-Ивкони да поведе в самото начало. Левски обаче бързо изравни, а след това и затвори за 3-0.

За най-полезен състезател в срещата бе избран Алехандро Торо от „сините“.

Така дупничани натрупаха 5 загуби и имат само една победа в дъното на класирането.

В следващия кръг на 19 ноември Марек Юнион-Ивкони приема в Дупница един от евроучастниците ни – Дея Спорт.