Трима бойци – три златни медала за Патриот

Поредно отлично представяне за бойците на СК Патриот. На Държавното първенство по кикбокс в Севлиево дупничани участваха с трима състезатели и спечелиха 3 златни медала в най-тежкия стил К1.

Първите места в своите категории завоюваха Ивайло Добринов, Габриел Владимиров и Мони Василев.

„3 от 3 за СК Патриот. Отбелязахме 100% успеваемост на провелото се Държавно първенство по кикбокс в гр. Севлиево в най-тежкия стил К1. Изиграни 4 мача – 4 победи, една от тях с нокаут. Клубът се класира на 5-то място отборно от 34 клуба само с 3-ма състезатели“, обобщиха от СК Патриот.

Иначе Държавното първенство по кикбокс в най-атрактивния стил К1 се проведе в зала „Дан Колов“ в Севлиево. Участваха над 150 бойци от 34 клуба от цялата страна във всички възрастови групи.

Състезанието премина под егидата на Българската федерация по кикбокс и муайтай, с подкрепата на Община Севлиево. За последен път Севлиево беше домакин на подобно събитие през 2008 г., когато в спортна зала „Дан Колов“ се състоя Държавното първенство по муай тай.