Фенове на Марек се записват за Враца, свободен вход за мача

Фенове на Марек създават организация за пътуване до Враца този четвъртък за баража за Първа лига. Двубоят с Ботев Враца е от 19 часа на 30 май на стадион „Христо Ботев“.

Осигурен е голям автобус, който ще потегли в 14 ч. в деня на мача от магазин Лидъл в Дупница. Цената за отиване и връщане ще е около 18-20 лв., възможно е да бъде и по-ниска, съобщават организаторите.

Записванията стават предварително на телефон: 0898 880603.

Освен това ще има и доста фенове, които ще пътуват с коли от Дупница за мача.

Домакините от Ботев Враца пък обявиха, че ще пуснат вход свободен за футболния двубой.

Победителят в баража се определя в един мач. При равенство в редовното време ще се играят две продължения от по 15 минути. При ново равенство ще се изпълняват дузпи.